ברגיסטאן ובצפון הודו

​Intrip היא הקשר שלך להודו דרך חוויה מרגשת ובלתי נשכחת בדרך לכל חושייך.

מסלול הטיול

יום 1 : טיסת ליעדינו לתחילת המסע המופלא 

יום 2: מסענו מתחיל  באגרא בה תתגלה לפנינו הארכיטקטורה המופלאה שבהודו. נתחיל את סיורינו באחד משבעת פלאי תבל – הטאג מאהל  (Taj Mahal ). מונומנט האהבה הגדול והמפורסם בעולם שבנה השאה גי'האן לזכר אשתו האהובה מומטאז'.   לאחר נמשיך בדרכינו לבירת רג'יסטאן לגיאפור. בדרך נבקר ב abhanari step well  באר מדרגות מרשימה ביותר, אחת מהגדולות בהודו. לינה וארוחת ערב בגאיפור.

יום 3:  סיור בג'יאפור - בבוקר נצא לסיור בעיר. את סיורינו נתחיל  על גבי פילים עליהם נרכב למבצר אמבר המרהיב. נבקר בארמון המפורסם שבעיירה נעבור בארמון הרוחות , נסתובב בבזאר המקומי , נבקר בבית משפחה רגיסטאנית , שם נלמד לבשל אוכל מקומי, ניסע על גבי ריקשות ברחבי העיר ונקנח בסרט בוליבודי בבית הקולנוע המפורסם והגדול.

יום 4 : היום נכיר את פושקר ,  עיירה הקדושה להינדים ואחד ממקומות העלייה לרגל המרכזיים והעתיקים בהודו.   נקיים סדנת תופים , נערוך סיור על גבי גמלים  ונבלה בעיירה ובשווקיה הססגוניים, שוק זה מפורסם בין היתר, במבחר מוצרי הגלם והאביזרים להכנת תכשיטי אקססוריז וכן מציג מבחר של בגדים, תבלינים ומגוון מאכלים מקומיים. לעת ערב נצפה במופע פולקלור האופייני לאזור.

 יום 5 : לאחר שהסתובבנו בערים ובעיירות היום נבלה באזורים הכפריים  ובערב נלון  בריזורט מפנק ומיוחד  בכפר  .narali את היום נתחיל בסיור גיפים בכפר בישנוי ,וניפגש עם צוענים אשר שומרים על אורח חיים אוטנטי ומיוחד. בהגיענו לנאראלי  נתמקמם בריזורט מיוחד  שהיה שייך לבני המלוכה. אחר הצהריים  נצא לכפר לחוות את חיי המקומיים לינה וארוחת ב ריזורט. 

יום 6 : היום נצא לכיוון אודייפור בדרכנו נבקר ב רנקפור (Ranakpur)  כפר על שמו של מקדש ג'ייני- המקדש נחשב לאחד היפים והמרשימים בהודו . משם נמשיך לאוידייפור '(Udipur)  שנחשבת אחת מהערים היפות והרומנטיות ביותר בהודו. העיר הוקמה במאה ה15 והיא מכילה אוסף מרשים של מקדשים וארמונות מתקופות שונות. בנוסף היא מכונה גם "עיר האגמים", על שם שבעת האגמים היפהפיים שבה, כשהמפורסם ביניהם הוא  אגם פיצ'ולה Lake Pichola-) 

בהגעתנו נתמקם בבית המלון ונצא להתוודא  לאזור ולעת שקיעה נשוט באגם פיצולה . 

יום 7 : אודיפור  - לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את סיורינו בעיר הקסומה והרומנטית , נבקר בארמון העיר, במקדש , נסייר בשוק המקומי  נלמד לרקוד ריקוד בוליוודי., נבקר בבית ספר מקומי ובערב נראה מופע פולקלורי המאפיין את האזור. 

יום 8 : היום ניפרד מרגיסטאן ונטוס  לאמריצר  ושם ניפגש עם התרבות הסיקית בהגיענו נלך לטכס סגירת הגבול בנוכחות מאות  צופים הנערך מידי יום. לעת ערב נבקר במקדש הזהב המהווה את  המרכז התרבותי והרוחני של דת הסיקים  שם נחזה בטכס מיוחד. לינה באמריצר.

יום 9: בבוקר נבקר שוב במקדש הזהב אך הפעם במטבח הענק בו הוא מאכיל חינם מידי יום עשרות אלפים של אנשים. לאחר ניסע ברכבים ביו הרי ההימליה לדרמאסלה ומשם למקלאוד גאנג'. זה הזמן להגיע לנשמה של הודו.                                                                    מקלאוד גאנג' מקום מושבו של הדלהי למה אחד המקומות המיוחדים והמדהימים של הודו שבו ניתן למצוא רוגע יוצא דופן ולהתחבר לעצמך. בהגיענו נתמקם במלון ונסייר באזור.

יום 10: אם עד עכשיו חווינו את התרבות הרגיסטאנית  והסיקית את האדריכלות היוצאת דופן  היום נכיר את התרבות הטיבטית, נבקר בנאדי,  ונסייר בדארמקוט ובאגסו המקומות האהובים על המטיילים הישראלים.

יום 11: נמשיך את ביקורינו בדרמסללה, נצא לטרק באזור. נלמד לבשל אוכל טיבטי,  ונלמד על חייו של הדלהי למה.  

יום 12: לאחר ארוחת הבוקר נצא אל צארניגר היא בירתה של מדינת אשר בצפון הודו. צ'אנדיגר שונה ממה שראינו עד כה היא מפורסמת כעיר משורטטת שתוכננה ע"י אדריכל שחילק אותה לאזורים בדיוק רב הנקראים סקטורים. שם נבקר בגן מרשים ובו פסלים הנעשו מחומרי מחזור הערב נחגוג את סיום מסענו.

יום 13: לאחר ארוחת הבוקר נצא ברכבת מהירה וטובה לדלהי– בהגיענו נלך לבקר במקדש אקשרדם ונסייר בעיר ככל שהזמן יאפשר – נאכל ארוחת ערב לפרידה וניסע לשדה התעופה חזרה הביתה מהמסע המופלא

יום 14 :  חזרה לת"א ומכילים את כל  החוויות לעוד הרבה זמן ......

* מסלול ותוכנית הטיול נתונים לשינויים. 

 # קיום הטיול מותנה ב- 10 משתתפות 

את הטיול הנ"ל ניתן לעשות לקבוצה פרטית ובהתאמה אישית הן של המסלול התוכנית והמלונות

הטיול כולל :

טיסות : טיסה בינלאומיות להודו

 טיסת פנים לפי תוכנית.

כלכלה: חצי פנסיון

לינה : מלונות 4-5  כוכבים ברמה גבוהה  פרט למקומות בהם אין  פושקר, נאראלי ומקלאוד גאנג  בהם הלינה ברמה טובה.

 תחבורה :מיניבוס  תיירים ממוזג 

הדרכה : מלווה מקומי הדובר אנגלית שילווה אותנו לאורך כל הטיול  +  מדריכה  ישראלית  + מדריך מקומי הדובר אנגלית באתרים השונים על פי צורך .

כל הפעילויות והאתרים הרשומים בתכנית.

שייט באגם פיצולה, סיור גיפים, ביקור בכפרים , עריכת טכס פוגה , רכיבה על פילים ............ 

סדנאות : בישול , תופים,  ריקוד בוליבודי , יוגה....

ועוד.... הפתעות 

מפגש הכנה בארץ.

 

הטיול אינו כולל :

 שתייה בארוחות.

הוצאות אישיות.

אשרת כניסה להודו (ויזה) 

נסיעות במסגרת הזמן האישי.

חיסונים.

ביטוח בריאות ומטען.

תשר, לנותני השירותים המקומיים. 80$ -100$ תלוי במספר משתתפים

תשלום לחברות התעופה בגין משקל עודף-  הערה : בטיסות פנים בהודו מותר 15ק"ג למזוודה ו 7 ק"ג לתיק עלייה למטוס יש הקפדה יתרה על המשקלים.